Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vajon felvesznek pótfelvételin...

Bebirepus kérdése:

Vajon felvesznek pótfelvételin? Mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elnezest az ekezet hianyaert. Nem jelentkeztem semmire sem, viszont potfelvetelin most beadtam a jelentkezesemet a PTE-AJK igazsagugyi igazgatas levelezo, koltsegteriteses szakara. 280pont volt az altalanos eljarasban meghatarozva, nekem 306 van.. Vajon mennyi eselyem lehet? Annyit meg hozza tennek, hogy eleg kevesen jelentkeztek az altalanos eljarasban. Max 180fot vesznek fel. Allami tamogatottra 110-en jelentkeztek abbol 57-en elso helyen, koltsegteritesesre pedig 121-en es abbol 29-en elso helyen...
2016. aug. 1. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
póton általában eléggé felfele mennek a pontok...
2016. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Piert ***** válasza:
59%
De ha nem használod indokolatlanul a caps lockot, azért +10 ponttot kapsz az elbírálásnál.
2016. aug. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
80%

Off

Piert! Hol használta indokolatlanul? Amúgy ha valaki másnak a helyesírását kritizálja, akkor ajánlott a saját irományát alaposan átolvasni elküldés előtt, és akkor nem kerül olyan helyzetbe, mint mikor bagoly mondja verébnek...


On

Nem lehet előre tudni, de voltak nagyon durva elmozdulások az előző években. Attól függ, hogy most a pótfelvételin milyen pontszámokkal jelentkeztek.

2016. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hol hasznaltam indokolatlanul, de amen.

A tavalyi es az azelotti evben is potfelvetelin csak 4-6 ponttal volt tobb az altalanos eljarasban meghatarozottnal. Ezert mertem jelentkezni :) Az elso es a harmadik valaszolonak koszonom:)

2016. aug. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!