Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakokat tudtok ajánlan...

Milyen szakokat tudtok ajánlani? (többi lent)

Figyelt kérdés

A lényeg , hogy 1 hónap és 8.-ba megyek ami azt jelenti , hogy már gondolkodnom kéne milyen szakra illetve hova menjek közép suliba . Tudtok-e olyan szakokat amiben a nyelv fontos/nem szükséges de nagy előny mivel az eddigiek alapján jó nyelv érzékem van (angolból ötös vagyok , japán kurzusra járok és kezdő kurzus végi záró vizsga 100/98,5 pont lett )illetve a matek különösebben nem fontos (mert abból meg elég gyengén állok , nem megy ) és ha tudtok ilyen szakot akkor esetleg tudtok-e mondani olyan közép iskolát ahol ezt tudom tanulni Budapesten (ez már annyira nem fontos viszont , ha lehet akkor a XX.ker környékén ).

A válaszokat előre is köszönöm !



2016. aug. 3. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Mechwart kéttan
2016. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
56%
Hát egy sima kétannyelvű gimi , és onnan tovább tanulsz tolmácsnak a szent László gimiben van japán szak asszem nem tudom pontosan , vagy ha szereted a törit, foldrajzot akkor turista vezeto (idegenforgalom) van a Xántus, Zrinyi:) ennyit tudtam segíteni
2016. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!