Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételi jelentkezésnél...

Pótfelvételi jelentkezésnél dokumentumokat meddig lehet feltölteni?

Figyelt kérdés
Élő alkalmassági vizsga a benyújtási határidőn túl van, gondolom ezt attól függetlenül fel lehet tölteni.. Azonban pl tüdőszűrőről, háziorvostól való igazolásokat 7-ig be kell adni, vagy ezt kis lehet később pótolni???.. Mivel a jelentkezési határidő aug. 7, így félek, hogy az említett papírokat addig nem tudom beszerezni.. Neten erről sehol nem találtam semmi infót. Aki tud valamit segítsen. Köszi.

2016. aug. 3. 19:35
 1/2 anonim válasza:
A határidőig. Azt hiszem jövő hét hétfőig. :) Szóval még a héten próbáld meg feltölteni. Hitelesíteni 12.-ig kell.
2016. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már megszereztem, feltöltöttem köszi :)

És az alkalmassági vizsgáról szóló igazolás??2016.08.16.-án lesz, de csak 7 ig lehet dokumentumokat feltölteni... vagy ez az igazolás nem egyenlő azzal, amit az alkalmassági vizsgán adnak??

2016. aug. 5. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!