Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme elküldeni a...

Van értelme elküldeni a dokumentumokat, ha nincs meg a 280 pont?

Figyelt kérdés

Duplázásal akartam összeszedni a pontokat, de sajna nem úgy sült el a dolog ahogy akartam.

Pár pont hiányzik a 280-hoz. Szerintem nincs semmi értelme így küldözgetni az érettségi bizonyítványt. Anyámék pedig ragaszkodnak hozzá... úgy vannak vele hogy hátha bejön valami új törvény és lejebb viszik a ponthatárt. Hiába mondtam nekik hogy így is emelni akarták 300-ra a határt.

Mit gondoltok?


2016. júl. 4. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelme? Nincs. Viszont teljes mértékben ingyen van, pár kattintás az egész és az is megeshet, hogy te valamit másképp értelmeztél és több pontod lesz mondjuk (nem valószínű). De csak gondolj bele abba, hogy mégis felvettek volna, de te mégsem töltötted fel, pedig 5perc lett volna... Én a helyedben mindenképpen feltölteném! :)
2016. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értelme nincs, mert érvénytelen a jelentkezésed.
2016. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban nincs értelme. Érvénytelennek számít a jelentkezésed.
2016. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem fognak hülyének nézni ha így is elküldöm? Gondolom valaki csak ránéz majd a bizimre...

Lehet azt mondom itthon, hogy elküldtem (csak hogy megnyugodjanak)

2016. júl. 4. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem küldd el, nem tart semeddig, és így legalább megnyugszik a családod. Lehet, hogy rosszul számoltad ki a pontjaidat, és mégis meglesz a 280 pont. Egy próbát mindenképp megér, hülyének nézni nem fognak, nem is ismernek.
2016. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem Te leszel az egyetlen, aki nem éri el a 280-at, és hülyének sem fog nézni senki. Egyébként is ez külön "öröm" az ügyintézőknek, legalább ugorhatnak a következő felvételizőre.

Szerintem is töltsd fel, veszíteni valód nincs.

2016. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Hogy a rákba nem tudtál összeszedni 2x70%-ot, emeltre se mentél? Kicsit megnyomtad volna valamelyikre az 5 közül és simába lennél
2016. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az egyik tárgyat (ami a felvételibe számított) még előrehozott érettségiként csináltam meg. Így egyetlen egy órán se voltam, egyedül készültem fel pár nap alatt. 72%-os lett.


Azt hittem, hogy ez 72% elég lesz és majd a másik tantárgyra jobban készülök. Készültem is becsületesen, de izgultam, mert tudtam hogy ezen műlik a felvételi.

Matekról van szó... sok feladatot elnéztem, kapkodtam, második részben egy hosszú feladatot teljesen rossz megoldással csináltam meg. Mikor hazaértem és újra megnéztem a feladatsort már leesett hogy mennyit is hibáztam. Alapesetben simán tudtam volna, de akkor valamiért rengeteg hibát ejtettem. (64% lett)

Na mindegy, a pont nincs meg... köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 5. 03:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!