Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen mennyire nehéz...

Egyetemen mennyire nehéz bekerülni műszaki szakokra?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bekerülni szerintem sokkal könnyebb, mint elvégezni
2016. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a bekerüléssel van gond, az pitiáner. Na de az elvégzése... :'D
2016. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennyire gázos? :S főleg a gépészmérnöki érdekel egyébként
2016. aug. 3. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha oda teszed magad egyetem közben akkor menni fog. Jelenleg a bekerülésre koncentrálj, sokan azt mondják "Nekem könnyen fog menni az egyetem, mert teljesen ötös voltam érettségin!" Ilyen nincs! :) Elvégezni sokkal nehezebb.
2016. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gépész tanszék meg sokszor egy külön fajnak képzeli magát.. amikor néhány öreg tanár elvárja, hogy kézzel írjuk a beadandót, nem jó neki géppel megírva és kinyomtatva..


Én mechatronikai mérnök voltam, csak pár közös tárgyam volt a gépészekkel, de az is pont elég volt. :D

2016. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bekerülni nem nehéz. Elvégezni melósabb, de elég sok embernek sikerül minden évben. Ha tényleg ezt szeretnéd csinálni, akkor ne ezen stresszelj. Kerülj be, kezdd el, és csináld teljes erőbedobással, akkor menni fog :)
2016. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 4. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!