Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Késő 24 évesen kezdeni az...

Késő 24 évesen kezdeni az egyetemet nappalin?

Figyelt kérdés
most 21 éves vagyok és most kezdek kegy OKJ-s képzést, ami 3 éves, ezután egyetemre szeretnék menni, de ha nem késő 24 évesen akkor nappalin tanulnék, mert nagyon nehéz pályát választok.

2016. aug. 4. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudod tartani magad vagy eltart valaki, akkor nem késő.
2016. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudhatjuk, neked késő-e?
2016. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de gáz? vagy az összes nappali tagozatos egyetemista 18 évesen kezdi, kezdte az egyetemet?
2016. aug. 4. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

most már ne kezdj OKJ-s képzésbe, menj egyetemre

csinálhatsz idén egy 1 éves gyorstalpalót azzal a területtel amit csinálni akarsz (jellemzően a 33-al kezdődő OKJ-k ilyenek) aztán kész

2016. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy gáz-e? Komolyan egy felnőtt ember számára ez a lényeges, amikor valószínűleg az egész jövőjét meghatározó kérdésről van szó?
2016. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 évesen kezdtem nappalin a második dipimet.

Ha van gáz életkor, akkor az biztos nem a 24 éves lesz, nyugi.

Sőt képzeld, még nálam is voltak idősebbek, nappalin! Rengeteg harmincas volt.


Szóval nem baj, ne add fel, csak fel a fejjel, és csináld jól, tanuld meg jól a szakmádat!


Mit fogsz kezdeni most OKJ keretein beül, illetve mi lesz az egyetemi képzésed, ha nem titok?

2016. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Eddig mit csináltál?Miért mész 3 éves OKJ-ra?
2016. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
külföldön dolgoztam , mert elég szűkösen éltünk.. kellett az anyagi biztonság
2016. aug. 4. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én idén jelentkeztem ennyi idősen, baromi későnek érzem, nem is dolgoztam sokat eddig (sajnos). De hát ez van, diploma nélkül itthon úgy is valami minimálbér közeli munkát lehet szerezni, így nem igazán maradsz le szerintem semmiről se.
2016. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!