Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki kettes vagy hármas matekka...

Aki kettes vagy hármas matekkal megy kereskedelem-marketing szakra annak mennyire lesz nehéz vagy mennyire fogja bírni az ottani matekot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Kettes-hármas matekkal megyek Pénzügy és Számvitelre. :D Képzelheted. :D

Amúgy attól függ, hogy az a kettes-hármas szigorú tanárnál volt-e(én 82%-os közép matekot írtam, mégis 2-3 voltam, mint említettem, csak évközben soha nem tanultam, és nem is érdekelt.), mennyire vetted komolyan.

Ezen felül az egyetem alatt mennyit fogsz rá gyakorolni.

Ha maximálisan beladsz mindent, akkor megcsinálható!

Ha ellébecolod az időt, akkor meg hamar megbuksz.

Figyelni kell a folyamatosságra, mert nagyon gyors lesz, és nagyon új. Ha lemaradsz, véged.

2016. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

arra készülj fel, hogy nehezebb lesz, főleg a tempó miatt

itt kb 1 heti anyag, amit középiskolában 1 hónapig tanítottak volna

és bár mindent elmagyaráznak, de az alapokat elvárják, hogy tudd

amúgy teljesíthető, de fontos hogy bejárj minden órára és folyamatosan készülj, különben lemaradsz és azt már nagyon nehéz behozni

szóval ha ezt a 2-es, 3-as tudás valóban csak ennyi és nem megy jól a matek, akkor biztos elég nehéz lesz

de nem lehetetlen, ha komolyan veszed

2016. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt osztálytársam konkrétan megbukott a matek érettségin, ma meg már BGE-s ker-markos diplomája van, amit csúszás nélkül végzett el. Sosem kérdeztem, hogy hogy csinálta, de van ilyen. :)
2016. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Simán. Én is 2-3 matekom volt álltalánosban de inkább 2 :DD most szakgimnáziumba járok most leszek 10.osztályos. Könnyű a matek én értem ne aggódj neked is menni fog
2016. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!