Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaugyis szamitogepszerelo...

Munkaugyis szamitogepszerelo karbantarto tanfolyam felvetelijen miert matematikai feladatokat adtak?

Figyelt kérdés
egyenletek szoveges feladatok, nem ertem mi koze ennek a szamitogepszereleshez, semmit nem birtam megoldani, masra szamitottam betanultam a szamitogep alapismeret fogalmakat fasom a semmiert

2016. aug. 8. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

"miert matematikai feladatokat adtak?"

Azért, hogy kiszórják az oda nem "való" embereket!

Közmunkára nincs felvételi!

2016. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de semmi koze a szakmahoz
2016. aug. 8. 17:39
 3/5 Tom Benko ***** válasza:

"betanultam a szamitogep alapismeret fogalmakat"

Ezért. Szerinted ha beseggelsz néhány fogalmat, és ész nélkül visszabüfized őket, mivel leszel több egy biorobotnál?

2016. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de errol szol az elet mindent meg kell tanulni jo az igaz erteni is kell nem csak bemagolni de en ertem is elbirtam volna vegezni a szakmat en tudom de ilyen hulye felvetelit istenem
2016. aug. 9. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A matek kizárólag logikára épül, csak van egy külön jelrendszere. Ha pár szöveges feladat gondot okoz, akkor lehet nem a felvételiztetőkkel volt a gond. Gondolom nem parciális differenciálegyenletek megoldását kérték. Szerintem egy ilyesmi szakmához fontos, hogy ne csak bemagold az anyagot, hanem értsd is, amihez kell rendelkezni logikus látásmóddal. Különben hogyan tudnál boldogulni egy újszerű problémával? Amúgy ne tudd meg, hány embert nem esznek fel/rúgnak ki egyetemről olyan tárgyak miatt, aminek kevés köze van a későbbi szakmájukhoz.
2016. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!