Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet így művészeti iskolába...

Lehet így művészeti iskolába jelentkezni? Ha lehet, megéri?

Figyelt kérdés
Úgy lehet művészeti iskolába jelentkezni, hogy valamilyen rajzhoz hasonló, mint pl. grafika és hangszer, pontosabban zongora? Ha lehet, megéri? Lehet még manapság grafikával (vagy ilyesmivel) vagy/és zongorával még pénzt keresni?
2010. ápr. 18. 20:13
 1/2 anonim válasza:
Te erdélyi vagy??Mert itt is van egy ilyen suli(erdélyben). Lehetsz például divattervező vagy zongoraművész is.
2010. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok erdélyi, de azért köszi a választ :) Komárom-Esztergom megye közelében van ilyen suli? Nem tudom, hogy megéri-e és, hogy mennyire kell ahhoz jól rajzolnom vagy zongoráznom. Most pl. ezt játszom zongorán, mármint kb. ezen a szinten vagyok zongiból: http://www.youtube.com/watch?v=GX6TAGJOEPw , de még szintetizátoron is tudok játszani. Nem tudom, hogy milyen iskolába menjek, mert ha ilyenbe megyek akkor valamilyen művészeti dolgot kell majd folytatnom. Ruhák tervezése nem az én stílusom, szal arról szó sem lehet. Légyszi segítsetek !
2010. ápr. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!