Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdászként van értelme...

Közgazdászként van értelme elvégezni egy építőmérnöki szakot?

Figyelt kérdés
jelenleg harmadéves közgazdász hallgató vagyok, de 100%-ig nem kötötte le a figyelmem, ezért nyitottam a műszaki pálya felé, és elkezdtem az építőmérnökit (párhuzamosan). Amire hatással volt, hogy édesapám is ezzel foglalkozik és így beszállhatnék a családi bizniszbe. Úgy érzem sok lehetőség nyílna, de az még több mint 3 év, mire elvégezném, és nem érzek magamban túl sok motivációt egy ilyen nehéz képzés teljesítéséhez. mit gondoltok, mi tévő legyek?

2016. aug. 10. 15:52
 1/2 anonim válasza:
100%
Azt mondtad nem kötötte le a figyelmed, szerintem, ha van egy ilyen lehetőség, hogy családi biznisz, és tényleg úgy érzed, hogy ez lenne az, amit örömmel végeznél, hát akkor vágj bele. Nincs annál nagyobb szenvedés mintha valaki nem szereti azt, amivel foglalkoznia kell. Neked itt a lehetőség, választhatsz, sokaknak ez nem adatik meg, hát hajrá!
2016. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésre válaszolva természetesen és logikusan átgondolva nincs értelme elvégezni. Az már más, hogy családi biznisz. Csak a középiskolás volt osztályomon látom, akik ilyenbe szálltak be, előrébb járnak karrier szinten mint, aki a saját útját akarja járni, tehát van értelme.
2016. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!