Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár családi pótlék vagy árva...

Jár családi pótlék vagy árva ellátás?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok tavaly nappali iskola viszonyom volt és kaptam ugyan úgy apénzt. De át iratkoztam esti gimnáziumba erre a 2016-2017-es évre és az a kérdés hogy ugyan úgy fog-e járni ez a pénz, hogy most nem nappali hanem esti tagozatos vagyok? És ha nem van esélye ,hogy diákmunkára menjek? Mert sokan azt mondják igen és ,aki nem .Ez kétségbe ejt! Válasszaitokat előre köszönöm!
2016. aug. 14. 06:52
 1/4 anonim válasza:
Ezt a legegyszerűbben úgy tudnád meg, hogy elmész egy kormányablakba, illetve egy nyugdíjfolyósító hivatalba, ahol meg tudják mondani, hogy kaphatod-e ezeket a támogatásokat (kb. egy óra az egész). Másrészt pedig én is úgy gondolom, hogy végezhetsz diákmunkát.
2016. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Árvaellátást nem kapsz, az csak nappalin jár. Családi pótlékot nem tudom.


Hivatalosan diákmunkát nem vállalhatsz, de természetesen mint normál alkalmazott dolgozhatsz.

2016. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor ideje munkát keresnem ! :)
2016. aug. 14. 13:42
 4/4 A kérdező kommentje:
És 8 osztállyal 17 evesen hol dolgozhatnak?
2016. aug. 14. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!