Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meteorológusnak érdemes...

Meteorológusnak érdemes tanulni? Vagy esetleg más földrajzi területre?

Figyelt kérdés
Jövőre végzek és nem tudom,hogy merre tovább. Mennyire éri meg a meteorológia? Elhelyezkedési lehetőség (mennyire nehéz állást találni) és fizetés szempontjából. 17/L

2016. aug. 14. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek még lehet itthon értelme, egyelőre még szükség van rá, de hogy mennyire fizetik meg, azt nem tudom, nyilván függ attól is, hogy bemondóként dolgozol, vagy az irodában a gépek előtt. Én geofizikusnak tanulok, hogy mi hasznát veszem majd, lövésem sincs, de ez érdekel.
2016. aug. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 Én is geofizen leszek szeptembertől, idén vettem fel a szakirányt :D

Amúgy meteóra nem szoktak nagyon sokan menni, szóval van esélye hogy találsz is vele állást. Viszont nem árt ha jó vagy matekból (akár faktos is), mert ott diffegyenleteket kell majd oldogatni, és nagyobb előnnyel indulsz ha már gimiben hallasz differenciálszámításról.

2016. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A katonaságnál van jó lehetöség a jó elhejezkedésel .
2016. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!