Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Őszi érettségire jelentkezés?

Sziasztok!

Őszi érettségire jelentkezek 1 tárgyból, amiből nem érettségiztem tavasszal. A gondom az, hogy pótfelvételivel jelentkeztem tovább felsőoktatásba és a beiratkozás valószínűleg csak szeptember 5.-e után lesz. A kérdésem az lenne, hogy akkor nekem, mint tanulói jogviszonyban állóként vagy anélkül kéne intéznem ezt?

Köszi a válaszokat előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: 2016, érettségi, ősz

2016. aug. 15. 07:49  Privát üzenet  

A válasz
Nincs tanulói jogviszonyod, és nem is lesz, az egyetemen hallgatói jogviszony van.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. aug. 15. 08:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az érettségire való jelentkezés benyújtása után 1 héttel megszűntették a tanulói jogviszonyomat attól még érvényes a jelentkezésem?
Ha valaki megbukik 12. ben félévkor, attól még érettségire jelentkezhet nem?
Érettségire jelentkezés lehetséges?
Emelt érettségire való jelentkezés, valaki beadta már?
Ha jelentkeztem érettségire, vissza tudom mondani?
Az érettségire jelentkezés határidejét is kitolták február 24. -ére?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!