Mateksoft oldalról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Félek hogy pénzkidobás lenne megrendelni. Sehol sem találok normális véleményeket. Ugyanakkor kecsegtető hogy 1 hónap alatt elmenne ennyi (talán még több is) ha külön tanárhoz járnék.

Középszintű matek érettségimet szeretném 3-asról legalább egy erős négyesre javítani. Szerintetek lehetséges ezzel az oldallal?



2016. aug. 15. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ingyenes regisztrációhoz kötött, ha itt már minden feladatot meg tudsz csinálni, akkor lépjél tovább

2016. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belehallgattam a mintaanyagukba. Ha két percnél tovább kellene ezt hangot hallanom, komolyan kísértésbe esnék, hogy inkább kiugorjak az ablakon. Bugyuta, affektálós, a hideg ráz tőle. Amit mondott, az viszont szájbarágós és hülyebiztos volt. Isten bizony meg akartam nézni, hogy egy összetettebb feladatot el tud-e ugyanúgy magyarázni, de nem vitt rá a lélek.
2017. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Középszinthez zanza.tv-n is vannak videók, bár nem tudom, hogy milyenek, inkább kiegészítésnek jók talán.
2017. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mateking. Hu
2017. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!