Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha átvettek egy művészeti...

Ha átvettek egy művészeti szakközépbe 9. osztályba, attól van még rá esély, hogy szeptemberbe 10. osztalyba mehetek?

Figyelt kérdés

Bizonyítványom kitűnő lett, és nem is indokolták döntésüket, csak azt mondták,hogy nincs veszteni valóm...(csak egy tanévet végig gürcöltem...aminek semmi értelme nem volt, mert most újra fogok tanulni mindent 5-ös tanuló létemre...aki pedig megbukott, de átmegy a pótvizsgán, az megy 10. osztályba)


Viszont most felmerült az, hogy amikor elbeszélgetés volt, akkor nem tudtam munkákat vinni megmutatni,mert be volt szedve a suliba...de most nemrég visszaadták a kiiratkozáskor...és esetleg ha időpontot beszélnék meg az új iskolával, hogy nézzék meg azokat, akkor mehetnék 10.-be , vagy inkább meg se próbáljam?


Egyébként képzőművészeti suliról van szó


2016. aug. 18. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ha meg is próbálod, veszteni valód nincsen, csak nyerhetsz vele.
2016. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Kicsit megnyugodtam :$

2016. aug. 18. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Na?
2016. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam megölni magam...most gimnáziumba járok...amit szívből gyűlölök...sajnálom, hogy élek :)
2016. szept. 17. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Jenna Hamilton?
2016. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!