Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkával tudnék elhelye...

Milyen munkával tudnék elhelyezkedni Dél-Koreában? Vagy mit kéne tanulnom hozzá?

Figyelt kérdés

#Tanulás.Dél-Korea.Tanfolyamok.Külföld.munka.koreai.
2016. aug. 18. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Megtanulni, hogy a nő dolga szülni, gyereket nevelni, háztartást vezetni és férjed szüleinek engedelmeskedni. Vagy legalábbis tisztelettel beszélni velük. Az első szülött fiú még mindig sokszor szülei házában alapít családot. Nem tudom mit képzelsz erről a kultúráról és hány éves vagy, de ne legyél meggondolatlan.
2016. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Külföldiként leginkább angoltanár lehetnél, bár azokat preferálják akiknek az angol az anyanyelve. Lehetsz például tolmács egy koreai cég magyarországi leányvállalatánál, akkor biztos kijutnál előbb utóbb. Én is ezt tervezem.:)
2016. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy D.-Koreában más a felfogás,de azt is hogy nem annyira drasztikus a kultúrájuk. Már több éve foglalkozom velük. Tudom hogy rengeteg az elvárás és addig nem mész haza még nem végeztél a melóval vagy a főnököd haza nem megy.
2016. aug. 21. 10:25
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2.a tippet. Eddig nekem is csak a tanár jutott eszembe.

Ezt a kérdést azért tettem fel mert itt a pályaválasztás utolsó lépcsője és fogalmam sincs mi legyek xd

2016. aug. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!