Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olasz vagy Spanyolországban...

Olasz vagy Spanyolországban milyen munkával lehet leginkább elhelyezkedni? (Minek tanuljak tovább? )

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok,és miután elvégeztem az egyetemet/fősulit,mindenképpen külföldre szeretnék költözni,azon belül is Sp. vagy Olaszországba.Nagy vágyam,h óvónő lehessek,de itt Magyarországon nem igazán fizetik meg,vajon külföldön is így lehet? Előre is köszönöm...:)
2010. nov. 1. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted hány óvónőnek van felsőfokú végzettsége?

Ahhoz igazán kár egyetemre menni, ha az akarsz lenni, inkább olvasd a Kisbegyedet, pletykálj sokat, meg legyél képben a menő cuccok árait illetően.

2010. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú ez volt a te szegénységi bizonyítványod.:D Egyébként meg lehet valami problémád,mert olyan,mintha nem értetted volna meg a kérdést,pedig szerintem elég egyszerű volt.:)
2010. nov. 1. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég ha Ausztriában szét nézel. Bécs tele van magán óvodákkal, ahol jól lehet keresni. Nem hiszem hogy a jó óvónői fizuért egészen Spanyolországig kéne elmenni:)
2010. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm aki Pesten dolgozik óvónőként, és 75-80 körül keres... ezért nem érdemes a fősulin görnyedni.... ezt egy egszerű szakmunkás is megkeresi...
2010. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem rossz ötlet. olaszországot nem tudom, de spanyolországban nincsenek állami óvodák, vagy csak d.e. vannak, szóval sok magánóvoda működik, el lehet vele helyezkedni. meggazdagodni lehet nem fogsz, de jobban lehet vele kinn keresni, mint itthon az tuti.
2010. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, és szerintem a szülők örülnek, ha tudják, vki olyan foglalkozik a gyerekükkel, akinek papírja van róla, ért hozzá, és nem csak abból van tapasztalata, hogy néha vigyázott a szomszéd gyerekekre.
2010. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,utolsó válaszoló.:)
2010. nov. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!