Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki biológia-földrajz osztatla...

Rigómező kérdése:

Aki biológia-földrajz osztatlan tanárit végez, vagy végzett, beszámolna nekem részletesen a képzésről?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne, élménybeszámolók, maga a képzés, stb... Előre is köszönöm!

2016. aug. 20. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemen leszel osztatlan tanári hallgató?

Válaszok engem is érdekelnek, jövőre én is osztatlan tanárira megyek, csak én biológia-kémia szakra, Pécsre vagy Egerbe szeretnék az egyetemre! :)

2016. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh, hát nekem ez még igazából odébb van, még csak 10.-es leszek, viszont jön a fakt választás, és eleve azt a két tárgyat választom, amikből majd emeltezek, jelen esetben ez a biológia-földrajz lesz, csak gondoltam érdeklődök a képzésről! Amúgy a Szegedi Tudományegyetemre szeretnék majd jelentkezni, az az álmom, de másodiknak a Pécsit jelölöm meg!😀 Szerintem jól járunk majd ezekkel a szakpárokkal, mert természettudomány terén amúgy is hiány van.😊
2016. aug. 21. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp!

Akkor Neked még arrébb van a jelentkezés, azért bízom benne, hogy siekrült megvalósítani az álmod és oda fogsz bekerülni ahova szeretnél is leginkább!

Sokáig ez az összevont természettudományi tantárgy sokáig úgy sem fog működni, és vissza fogják őket tantárgyakra bontani... Különben aki szeretne belőle érettségizni, esélye nincs!

2016. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi! Neked is hasonlókat kívánok! Nos igen, habár most így sem lesz majd egyszerű, mert bioszból meg föciből elég nehéz lesz az emelt színtű, de az a szerencse, hogy föcire nem szoktak jelentkezni, így fakton vannak 2-3-an, szóval sokkal jobban rám tud majd koncentrálni. Gondolkodtam a német-földrajz párosításon is, de lehet jobban passzolna mellé egy természettudományos tantárgy, mint a biosz.😊
2016. aug. 21. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző kommentelő vagyok ismét, nekem emelt biológiából van érettségim, jeles lett, bőven, imádom a biológiát, szerintem biológiát válaszd mellé, és azt se javaslom hogy német föcit jelöld másodiknak és elsőnek föci biosz párost, hiszem német-föcire sokkal több pont szükséges! Lehet, oda is emelt érettségi kéne ápolnod németből, gondolkozz rajta, melyiket szeretnéd jobban, melyikhez lenen jobban türelmed na és persze melyik keresettebb!

Emelt érettségire való készülésemkor nagyon megszerettem benne a biokémiai részt ezért én kémiát válssztom mellé...

2016. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!