Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan egyetem Budapesten,...

Van olyan egyetem Budapesten, ahol angolt lehet tanulni (külföldi diáknak kellene)? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tunéziai barátnőm szeretne Magyarországra jönni egyetemre, angolt tanulni (tehát természetesen mindent angolul, mert nem tud [még] magyarul). Nagyon sokat keresgéltem már neten, de mindig csak olyan lehetőségeket találtam, ahol angolul lehetne tanulni, de különböző tantárgyakat, ő viszont ugye angolt szeretne tanulni. Vagy professzor (ez egyetemi tanárt jelent itt, azt hiszem), vagy fordító szeretne lenni, tehát sokáig szeretné vinni a tanulmányait.

Nagyon megköszönném, ha tudnátok ajánlani ilyen egyetemeket, rengeteget segítenétek. :)

További szép napot!



2016. aug. 21. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő anglisztikát szeretne tanulni angolul. Azt hiszem Károlin vagy ELTE-n van ilyen.
2016. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Azt is, hogy megnevezted az ágat. :)
2016. aug. 22. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!