Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikusok hogy birtok...

Informatikusok hogy birtok egyhuzamban napi 8 órában (vagy több) a gép előtt ülni?

Figyelt kérdés
Nem megterhelő a szemnek?
2016. aug. 22. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A mai monitorok már kellően fejlettek, ez a téma lecsengett.
2016. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

8? :) Nekem inkább tizensok évtizedek óta... Ráadásul éjjel is.

Nem érzem megterhelőnek s a szemem se romlott azóta.

Amikor a diplomamunkámat írtam, a végén napi 24 órában gép előtt, az persze fájt, hajnalban nem pislogtam már. Amúgy nem gond, végigjátszott éjszaka is belefér olykor.


A mozgáshiányt nem bírnám. De napi 2-3 óra elég abból is.


Tuti egyéni dolog ez. Van, aki jobban bírja.

2016. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Informatikus alatt pontosan mit értünk? :D

Emellett a napi 8 óra nem egyhuzam, és közben sem figyelnek, hogy 2-3 óránként nyújtózkodsz párat.

Monitorok már nem olyanok, mint régen emellett lehet külön ilyen szemüveget kapni ami ezt akadályozza meg.

Végül pedig nem csak az informatikusok de a gamerek nagy tábora, is többet lenyom, és bírják! :)

2016. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem informatikus vagyok, de a gépen dolgozom. Napi 14-16 órát is lenyomok a gép előtt simán. A szemem évek óta nem romlott. A seggem nőtt csak :D
2016. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De nyilván megterhelő a szemnek, de emiatt nem fog romlani, ez nem a 90-es évek korszaka ahol vibráló monitorok előtt ülnek az emberek.
2016. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
miért, te hogy bírod az egész napos állást a gyárban a szalag mellett?
2016. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!