Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt, előrehozott német...

Emelt, előrehozott német érettségi?

Figyelt kérdés
Tavaly megcsináltam a német középszintű előrehozott érettségit, de szükségem van egy jó erdményű emeltre. Jövőre szeretném megcsinálni, ha lehet, akkor októberben. A kérdés az lenne, hogy ha nem sikerül elég jól, akkor mik a lehetőségeim? Tudok év végén újra menni? Tényleg megtehetem, hogy nem megyek be szóbelizni, és akkor mehetek újra évvégén? Vagy hogy érdemes/lehetséges?

2016. aug. 23. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el idén októberben mindenképp, aztán ha nem olyan eredményed lesz amilyet szeretnél, akkor van olyan lehetőség, hogy nem mész be szóbelire, de ne erre törekedj. Természetesen mehetsz májusban is érettségire, amikor már élesben megy, de szerintem érdemesebb letenni róla, lesz elég tanulni valód így is év végére.
2016. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!