Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótvizsga 2 érettségi tantárgy...

Pótvizsga 2 érettségi tantárgyból,1ből átmegyek 1ből bukok. Előre hozott érettségi lehetséges az egyikből?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok, megbuktam 2 tantárgyból amiből nem mehetek érettségire, de a többiből viszont előrehozott érettségit teszek.A kérdésem, hogy ha pótvizsgán átmegyek az egyikből a másikból megbukok akkor csak év végén tehetem le mindkét érettségit? Amiből átmentem abból nem tehetem le októberbe mint előrehozott érettségi, a másikat meg év végén?

2016. máj. 3. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Amiből pótvizgsán átmentél abból mehetsz ősszel
2016. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
jav. pótvizsgán
2016. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel az 52%-os idiótával ne foglalkozz, mindenhez hozzáböfög párszor.


Az őszi érettségi időszakban nincs előrehozott érettségi. Akkor se, ha bukás miatt lesz előrehozott, nincs kivétel. Tehát csak akkor mehetsz ősszel, ha mindkét tárgyból átmész a javítón, különben jövő tavasszal mehetsz mind a kettőből.

2016. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!