Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítsen nagyon sürgős!?

Valaki segítsen nagyon sürgős!?

Figyelt kérdés
300 km-re költöztem, az ország másik végébe, és most mennék 11.-be. Sehova nem vettek fel, valahol helyhiány miatt, valahol a jegyeim nem érték el azt a szintet. Mit lehet még tenni ilyenkor? Nem szeretnék visszamenni ott elkezdeni a sulit, mert az hatalmas bonyodalom lenne.

2016. aug. 24. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

keress a közeledben egy gyengébb iskolát és próbáld meg ott

pl kisvárosokban amúgy is kisebb a létszám, oda talán könnyebben bekerülsz (lehet a jegyeid miatt szintfelmérőt kell írnod, de ha rendesen tanulsz innentől, nem lesz baj)

lehet kicsit utaznod kell ehhez, de ha a többi helyre nem vettek fel, ez van


amúgy mikor derült ki, hogy sehova se vettek fel?

2016. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma derült ki, és már mindenhova telefonáltam. Tudod nem akartam messzire menni, meg buszozni, mert általános 4. osztálytól kezdve bejártam.. Ahol nem lett elég a jegyeim átlaga, ott meg nem íratnak ilyen különbözeti vizsgát
2016. aug. 24. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjél be a iskola igazgatókhoz és próbálj hatni a szívükre, könyörögj, hogy tanulni szeretnél, nehéz helyzetben vagy, jól fogsz tanulni vegyen fel. Menjél be mindennap mindegyikhez. És mindig csak kérjél, könyörögjél, ha nem sikerül akkor is és másnap megint menjél. Vagy az előbbi hsz szerint cselekedjél. Vagy a kettőt együtt, esetleg menj be helyben a gyámügyre hátha tudnak segíteni, bár ha már elmúltál 16 nem vagy tanköteles, de hátha tudnak segíteni vagy a polgármesteri hivatal oktatási osztályára is bemehetsz segítséget kérni. De ígérd meg, hogy tanulni fogsz és jól fogsz tanulni.
2016. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magántanuló is lehetsz. Akkor sehova nem kell menni. Csak vizsgázni.
2016. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, sikerült egy 30 km-re arréb lévő városba felvettek :) és örülök neki. A bejárást már megszoktam (bár nem akartam), de úgy látszik nem tudom kikerülni :D köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 24. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó tanulást!
2016. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!