Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok végzős a Debreceni...

Most vagyok végzős a Debreceni Egyetemen és decemberben államvizsgázok. Szeretnék állatorvosi asszisztensnek tanulni, de csak fizetős tanfolyamokat találtam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy van lehetőségem legalább egy ingyenes OKJ tanfolyamra. Utána kérdeztem, de azt mondták, hogy nincs akkreditálva a tanfolyam, amelyre jelentkeznék, így valószínű nem élhetek ezzel a lehetőséggel. Kinél tudnám még megkérdezni, hogy egy fizetős felnőttképzésnél, hogy tudnék élni a törvényileg járó ingyenes képzéssel?

Előre is köszi a választ.


2016. aug. 25. 12:12
 1/2 anonim válasza:
Senkinél. Nem élhetsz vele, mert nincs mivel, nem jár semmi törvényileg. A felnőttképzés nem OKJ, nem tanfolyami rendszerben van, diák sem jár és hasonlók. Nem átjárható a kettő így vagy fizetsz vagy nem jársz. Sajnos, mert a felnőttképzéseknek elég borsos ára van.
2016. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos sehogy, mindenképpen fizetni kell érte, én is hónapokig keresgéltem a lehetőségeket, de szerintem inkább menj el önkéntesen besegíteni, szerezz ismerettséget, mert felvesznek asszisztensnek enélkül is, ígyis-úgyis az állatorvos tanít be maga mellé, nem ez a képzés (elvégeztem, szóval elhiheted). A tanulók nagy részének már van is állatorvosi asszisztens munkája, nem is értem minek csináltuk.. :D
2016. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!