Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki az állatorvo...

Van itt olyan aki az állatorvosira jelentkezett idén fizetős szakra? Hány pontot visztek? Hanyadik helyre írtátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én oda jelentkeztem, de nem fizetősre. Én is kíváncsi lennék a válaszokra. Amúgy figyelted, hogy idén milyen sokan jelentkeztek fizetősre? Eddig max 50-en voltak, idén pedig 90-en.
2013. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen figyeltem, és pont azért kérdezősködöm hogy kinek hány pontja van,mert én eltoltam a kémiát azért nem lett valami fényes pontszámom :(

Bár is az igaz hogy első helyre kevés ember merte bevállalni megint.

2013. júl. 5. 13:05
 3/16 anonim ***** válasza:

igen..államira meg 100-zal kevesebben:D amúgy azt nem jelölted be? Hány pontod lett, ha szabad megkérdeznem?


A kémiát én is elcsesztem..nem is reménykedek inkább..lehetetlen, hogy felvegyenek:'((

2013. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 382 pontom lett :( mondom h nagyon elcsesztem. Ezért nem is játszik nálam az állami. A fizetősben még azért reménykedem, de az a baj hogy nem lehet besaccolni a ponthatárt. Hiszen volt már olyan év hogy 411 volt, volt hogy 359 ,tavaly meg 390. Szóval reménykedem még hátha csökken annyit hogy nekem jó legyen. De nagyon be vagyok sz*rva..
2013. júl. 5. 13:18
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Akkor én mit szóljak a 414 pontommal államira?? Ha nem jelentkeztek volna ennyien fizetősre, akkor azt mondanám, hogy tuti bent vagy ennyivel, de így tényleg nem lehet besaccolni, mert lehet, hogy csak 1-2 ponttal marad le az a néhány ember az államiról, de az is lehet, hogy sokkal, úgyhogy nem tudom. Nagyon szurkolok Neked! Szerintem a fizetős esélyes lehet, ellentétben velem..államira tuti nem vesznek fel (mondjuk mást nem is jelöltem, úgyhogy majd jövőre..)
2013. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod! Most mindenki abban bízik hogy mivel most volt először 2 emelt a kötelező, meg mivel kevesebben is jelentkeztek így csökkenni fog a ponthatár. Remélem tényleg így lesz és jó sokkal fog csökkenni az államin is meg a fizuson is.
2013. júl. 5. 18:19
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő ponthatár több lesz mint tavaly volt. Vegyük figyelembe azt, hogy csökkentek a keretszámok, a két emelt szintű plusz pontja mindenkinek jár, ráadásul max. 100 pont mindenkinek, ezenfelül többen adták be mint tavaly. Ez mind a ponthatárcsökkenés ellen szól. De azért hátha tévedek. Sok sikert!
2013. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

sziasztok

nem akarok senkit sem elkeseríteni, de biztos h nőni fog a ponthatár a tavalyihoz képest. Mindenkinek megvan a plussz 100....szóval ebben ne reménykedjetek. És nem akarom ezt mondani,de aki már érettségiből nem tud "összekaparni" minimum 400 pontot, az ne nagyon akarjon erre az egyetemre jönni. Tavaly én 450 pontot vittem a 480ból és meg kell mondjam ,h kb végigbukdácsoltam ezt az első évet. Persze lehet én tévedek, de ez a tapasztalat, h aki még kevesebb ponttal jött,az rég itt hagyta az egyetemet. És nem valami jó azzal szórakozni,h visszafizeted a 1,25 milkát.:(

Szóval fel a fejjel, a remény hal meg utoljára. De higgyétek el ,h ide a LEGKEVESEBB bekerülni.

2013. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan nem állatorvosira jelentkeztem, de a "kevés" pontszámot illetve hasonló cipőben járok veled: én vidéki általános orvosira (ONA) pályázok 395 ponttal, így én sem nem hiszem, hogy sok esélyem lenne. Legfeljebb a gyógyszerészeti sikerülhet, de ki tudja...Szóval csak annyit akarok mondani, hogy nem lehet előre megjósolni. Hátha most a kötelező 2 emelt bekavar a legtöbb felvételizőnek, és bejuthatsz idén fizetősre. Még nincs veszve neked sem semmi...Ezért még bizakodom egy picit én is, de persze nem élem bele magam. Ha meg nem kerülsz be, legfeljebb megprópálod jövőre is.:)

(Bocsánat, ha pongyolán fogalmaztam volna, de sose tudtam magam túl jól kifejezni.)

2013. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
tavaly majdnem mindenkinek megvolt a plusz 100, és nem kellett a kémia emelt. az 500 pontos rendszerben 445 pontnak kellett volna lennie, ha tavaly csak 429 lett az 16 pontos csökkenésnek mondható, akkor idén miért ne csökkenne, hiszen kötelező a 2 emelt? nem utolsó sorban, idén 100-al kevesebben jelentkeztek, szóval nem tudom, hogy honnan szeditek azt a sok hülyeséget, amit az imént állítottatok.......
2013. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!