Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sport-gyógymasszőr szeretnék...

Sport-gyógymasszőr szeretnék lenni, mi szükséges ehhez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy elég egy sima OKJ? vagy egyáltalán van ehhez valami más tanfolyam?

Lenne még pár kérdésem és szeretném, ha csak értelmes válaszokat kapnék! Külföldön élek és Magyarországon szeretnék továbbtanulni. Úgy hallottam két OKJ ingyenes ezzel remélem én is élhetek majd. Amire kíváncsi lennék, mennyire találok ezzel munkát? kb.milyen lehet a fizetésük? Nehéz kitanulni ezt a szakmát? Tudtok Budapesten olyan helyet ahol lehet ezt tanulni?



2016. aug. 25. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel az okj ingyenes, rengetegen elvégeték már
2016. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésre! Rendes választ szeretnék! Köszi
2016. aug. 26. 05:33
 3/4 anonim ***** válasza:

én saját pénzemen végeztem el a győgymasszőrit 290e volt, és eddig 1 ajánlatot kaptam idehaza az is bruttó 130e Ft volt.


Persze vállalkozóival, helybérléssel 1 nap alatt lehetne helyet találni.. de hogy miből fizeted ki, miből promózod magad az a kutyát se érdekli rajtad kívül.

2016. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezzel most kicsit elbizonytalanítottál 😏
2016. szept. 4. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!