Lehet egyszerre 2 OKJ-t elvégezni?

Figyelt kérdés
Van erre valami törvény?

2016. aug. 26. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, vannak is 2 az egyben tanfolyamok.

De szerintem hármat is csinálhatsz vagy négyet egyszerre.

Pénztárcádtól időbeosztásodtól függ.


De ezek csak papírok, tudást nem nagyon ad, max elméletit de az is többnyire elavult.


De ha vállalkozó munkáltatódnak ez kell ahhoz, hogy az adott tevékenységet végezhesse, akkor fel fog venni, semhogy ő végezze el a tanfolyamot.


Ennyi szerepe van az OKJ nak csupán, hogy a vállalkozókat kötelezik a papír meglétére, vagy olyan alkalmazott foglalkoztatására akinek megvan.



De ettől te még lehet, hogy betanított munkát fogsz végezni teljesen más tevékenységben..

2016. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kétszer csináltam kettőt-kettőt egyszerre :) (tb-bér és pü-szviteli ügyintéző; majd mérlegképes, aztán IFRS és adótancásadó megint együtt). Semmi sem tiltja.
2016. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Estin csináltátok vagy hogy oldottátok meg? Tudtatok dolgozni közben?
2016. aug. 26. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Dolgozni? Főállásban ápolónő voltam, mellékben meg könyvelőirodában adatrögzítő, mellette család :) Mondjuk megszállottam szeretem ezt a területet, szóval nem volt gond a tanulással.
2016. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!