Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet mégsem kéne elkezdenem...

Lehet mégsem kéne elkezdenem az egyetemet?

Figyelt kérdés

Felvettek bme mérnökinfora de nincs emelt érettségim se matekból se infoból, ami azt is jelenti, hogy programozni sem tudok, még az alapokkal sem vagyok tisztában. :S

Így érdemes belevágni?

Érdekel a dolog, és szorgalmas is vagyok, ez elég hogy behozzam a lemaradást?


2016. aug. 26. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Első félév meglátod milyen, ha nem tetszik, akkor otthagyod és nem kell semmit visszafizetned az államnak.
2016. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra van az egyetem hogy megtanitsa a matekot, programozast meg minden mast. A mernok info egyebkent a legegszerubb szak a vilagon.


Csak arra figyelj ne ugy allj hozza mint a kozepiskolahoz. Az egyetemen onallobban kell tanulni.

2016. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kb így fogok belekezdeni, a matekot már elkezdtem tanulni youtuberől, és ilyen matekos oldalakról mint a matekmindenkinek pl.
2016. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindent az alapoktól fogtok kezdeni progból, sőt vannak szintre hozó tárgyak is (pl.bev.mat). Szóval nyugi, de azért tanulj is! mellékesen ha a 2-esnek a második mondata igaz, akkor iszonyat túl leszünk fizetve xD.

Üdv. egy vikes.

2016. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!