Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Illyés Gyula Gimnázium (Budaör...

Illyés Gyula Gimnázium (Budaörs) vélemények?

Figyelt kérdés

Nehéz bekerülni? Milyen az iskola, a tanítás, a közösség?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 26. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! :) én a hatosztályos részébe járok, így csak arról tudok beszélni. Oda bekerülni nagyon nehéz volt, viszont úgy hallottam hogy a nyelvi részébe könnyű, ha jók a jegyeid. Én nagyon szeretem, néha egy kissé kemény, de jó a hangulat, a közösség is jó. Vannak jó tanárok, de rosszak is.
2016. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ. A nyelvi négy osztályosba jelentkeznék, idén lesz a felvételi. Remélem azért nem egy ilyen "vért pisilős" suli :-D
2016. aug. 28. 18:37
 3/4 anonim válasza:

Én nyelvi 0. ba járok, kell tanulni. Ha jók a jegyeid, 80 pontos felvételivel bekerülsz. (Én 181 ponttal kerültem be, az elsők között voltam ezzel)

Eddigi tapasztalataim szerint a tanárok kedvesek és jól tanítanak (nem véletlenül 10. Legjobb gimnázium az országban)

Arra számíts, hogy első perctől kell tanulni, nagyon gyorsan pörög a tananyag.

A közösség szerintem jó, nagyon barátságos az egész. Gólyaként szívás, meg kell húzni magad (ez végzősöktől függ, lehet, hogy nem, és tök jó lesz)

Nekünk a gólyatábor elég szivatós volt, de sok élvezetes dolog volt.

Megéri ide jönni! 😉😁

2016. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Én is a hatosztályos részébe járok. A suli nagyon jó, én imádom azt a légkört ami itt van, az embereket, a tanárokat (persze vannak kivételek, de én nagyon barátkozó vagyok :D). A tanítás magas színvonalú, kell tanulni rendesen, de nem ''vért pisilős suli'' :DDDD

Ha van kérdésed, írj privátban! :)

2017. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!