Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri akkor is énektanárhoz...

Megéri akkor is énektanárhoz menni, ha alavetően nem tudok énekelni?

Figyelt kérdés

Néha hamis, néha tiszta hangjaim vannak. Bátyám operaénekes de engem mindig csak leintettek az énekléssel. Persze csak nem vagyok olyan hihetetlen nagy tehettség, mint ő, de szeretnék megtanulni. De ebben is két tábor van: van aki szerint meg lehet tanulni énekelni, van aki szerint csak fejleszhető, ezzel csak születni lehet.

Egy énektanár hülyének nézne, hogy ha nem tudok énekelni, miért is mentem hozzá? Mert igazán még tehettséget sem vélt bennem senki, de én mindig is nagyon szerettem volna.


2016. aug. 28. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Hülyének biztos nem fog nézni, de az lehetséges, hogy nem ilyesmivel foglalkozik, és ezért nem vállalja. Keress fel valakit, aki alapvetően fiatalabbakkal foglalkozik, szerintem fog tudni segíteni.
2016. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!