Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme elmennem énektanár...

Van értelme elmennem énektanárhoz, ha nem tudok énekelni?

Figyelt kérdés

Mármint mondhatja azt,hogy nem vállal el mert annyira rossz a hangom?? xdd szeretnék megtanulni énekelni és gondoltam énektanárral biztos menne...


15/l



2014. máj. 22. 21:49
 1/4 anonim válasza:
33%
Szerintem nem lenne értelme. Én is mindig szerettem volna énekelni, de nekem se jó a hangom. Mivel a testvérem operát énekel ezért tudom és ő is tudja, hogy azokból akiket tanítanak az éneklésre, sose lesz olyan jó énekes mint aki saját magától tanulja meg. Testvérem is saját magától tanult meg énekelni és nagyon szép hangja van.
2014. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen van értelme elmenned. Miért ne vállalna?

Az egy másik dolog, hogy ha az adottságod nem olyan jó, akkor nem leszel se énektanár, se énekes. De természetesen önmagadhoz képest fejlődni fogsz nem is keveset.

Előttem szólónak meg annyit hogy az lesz jó az éneklésben aki jó képességgel (hanggal) tüdőkapacitással is rendelkezik, de szorgalmas kitartó és persze jó szakember képzi. Igen azt mondják őstehetségnek aki magától is szépen tud énekelni, de olyan nincs hogy hangképzés nélkül valaki profi legyen. (ha más nem eltalálja a hangképzési technikát magától és otthon gyakorol rengeteget)

2014. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha van kedved hozzá, meg főleg a szüleidnek pénze, mért ne? Fejlődik az ember hangja és tudatosan is lehet fejleszteni. Ha kedved érzel hozzá, akkor nem lehet olyan katasztrofális hangod.
2014. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha komolyabban akarsz vele foglalkozni, akkor nem biztos, hogy van értelme. Fejlődni mindenképp fejlődnél, de nem árt egy alaptehetség ahhoz, hogy az ember komolyan foglalkozzon vele.
2014. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!