Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakirányt válasszak,...

Milyen szakirányt válasszak, ha a jövőben az lmbtq+ emberek segítése a célom?

Figyelt kérdés

Van olyan szak, ami kifejezetten az lmbtq+ emberek segítésére irányul?

Eddig arra gondoltam, hogy alapszakon szociális munkát, mesterszakon pedig kisebbségpolitikát tanulnék, és diploma után valamilyen olyan szervezetnél próbálnék elhelyezkedni, ami ilyen emberekkel foglalkozik, de nem tudom, hogy létezik-e ilyen egyáltalán :(



2016. aug. 28. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Jogasz
2016. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Attól is függ, hogy hogyan, miben szeretnél konkrétan segíteni... A Háttér Társaságot ismered? Talán rajtuk keresztül tudnál infót szerezni arról, hogy milyen elhelyezkedési lehetőségeid lennének, biztos kapcsolatban vannak más szervezetekkel is, amik téged érdekelhetnek és ahol mondjuk nem csak önkéntesként tudnál dolgozni.
2016. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első jól írja, első körben jogi egyetem (5 év), utána lehet szakosodni.
2016. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A háttértársaságnak lesz most szeptember végén egy 2 napos hétvégi képzése. Esetleg ott is érdemes lenne körülnézned. :) És esetleg ott több választ is tudnak nyújtani. Egyellőre még én is filózom azon, hogy elmenjek, de kényelmetlen lenne legfiatalabbnak lenni.
2016. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
11%
Agrármérnöki kar. Te is inkább kapálj, az legalább hasznos.
2017. aug. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A szociológiát esetleg tudom javasolni.
2017. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A szoc.munkás jó kiindulópont. Pszichológus, pszichiáter, urológus, endokrinológus ha orvisu irányba szeretnél elindulni, lmbt barát orvosból nagyon kevés van. Különösen az első kettőt ajánlanám, egy lmbt embernek néha jól esik egy megértő szó, a szakvélemény gyártásból ledig jól lehet keresni. A másik lehetőség, hogy tanulsz egy normális szakmát,és elmész önkénteskedni.
2017. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mansour ***** válasza:
11%
Erőszak
2017. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!