Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakirányt válasszak?

Milyen szakirányt válasszak?

Figyelt kérdés

"Lassan" el kell döntenem hova menjek tovább szakát tanuljak vagy egyetem/főiskola..

Szeretem/tudom a biológiát, tesit, irodalmat.

Nem értem/nem vagyok jó a fizika, matek.

Úgy a többi tantárgy jó :)

És ne értsetek félre, tudom a többi tantárgyat is. :) Csak a kedvenceim.

Milyen szakirányt válasszak, szakközépiskola érettségi után? Amit most is keresnek, fontos, jól fizető szakma és akár külföldön is el lehet vele helyezkedni?!

Szakközépiskolás vagyok, egy nagyon jó, erős iskolába járok. Az átlagom 3-4 körüli.

Ötleteket várok, akármi szóba jöhet :)

Ja és szeretek úszni+rajzoli [jól tudok]

16/L


2011. nov. 16. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megtanultál rendesen fogalmazni egész jó esélyeid lesznek.

Mi az ami igazán érdekel?

2011. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, csak siettem a kérdés kiírásával. :$
2011. nov. 16. 16:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Biológiát imádom és az állatokat, rajzolni szeretek/tudok is :) Jártam művészeti csoportba (Sulin belül, külön óra)
2011. nov. 16. 16:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Énekelni szeretek, csak nem jó a hangom : D Kb. így ennyi. Vannak más érdeklődési köreim, de abból nem tudok szakmát választani mint pl. a horgászat, úszás, biciklizés..stb.
2011. nov. 16. 16:43
 5/5 Piert ***** válasza:
ha a kémia se áll távol tőled, mehetsz akár orvosnak, gyógyszerésznek, vagy állatorvosnak és azzal a másik kedvencedet is belevettem. De ott van még egy TTK bisz szak. Az, hogy jól keress, az igazából a a legtöbb szaknál a szerencse műve, jól kell állást választani. Mondjuk itt kérdéses már az orvosi szak, mert ugye a kezdő orvosok szinte éhbérért dolgoznak, bár ha kijutsz külfödre(nem is kell messzire menned), az itthoni fizetés sokszorosát is megkeresheted
2011. nov. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!