Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El lehet helyezkedni HR-esként?

El lehet helyezkedni HR-esként?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok, és nem tudom, hogy merre érdemes továbbtanulni. HR-esekre van igény manapság? Jól keresnek? Mivel nincs államilag támogatott alapszak, arra gondoltam, hogy felsőoktatási szakképzésre mennék és úgy hallottam, hogy a 2 éves szakképzés után át lehet menni alapképzésre és utána 3 éves alapképzés helyett csak másfél évet kéne alapszakra járnom. Igaz ez? Ha esetleg nem jön össze az alapképzés, el lehet helyezkedni csak felsőoktatási oklevéllel? Egyébként a felsőoktatási szakképzés fősulinak számít? Miket kell tanulnom majd az egyetemen? Nagyon nehéz ott a matek? Légyszi valaki homályosítson fel! Olyan írjon aki biztosan tudja ezeket! Köszi

2016. aug. 30. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy emberi erőforrások szakra mennék.
2016. aug. 30. 14:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Van támogatott alapszak, csak nehéz bekerülni.
2016. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom biztosan ezeket, de szeretnék egy emberi erőforrások felsőoktatási szakképzésre jelentkezni levelezőn. Van humánpolitikai és személyügyi szakirány. A tantárgyak között nincs matek.

Sok jót olvastam már erről a felsőoktatási szakképzésről innen-onnan. Szerintem van rá igény a munkaerő-piacon.

Ha nem sikerül az alapszakra bejutni, szerintem írd majd be (gondold meg) ezt a felsőoktatási szakképzést is a felvételidbe.

Persze, a döntés a tiéd.

Sok sikert az érettségihez és a felvételihez!

2016. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő hozzászólónak írnám, hogy inkább alapképzésre menj emberi erőforrás szakra. Ne haragudj, hogy ezt írom, de neked kevesebb esélyed lesz mint pl egy diplomásnak. Az egyetemek manapság ontják ki magukból a gazdasági végzettséggel rendelkező embereket. :)
2016. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!