Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimibe menjek tovább...

Melyik gimibe menjek tovább tanulni Nyíregyházán? (nem szopatós, iskolára gondolok).

Figyelt kérdés
Az átlagom: 5.0 Ja és mi a véleményetek a Sipkay Barna középiskoláról? érdemes- e oda menni?

2016. aug. 30. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kállai Márk válasza:
70%

Hát ez attól is függ, hogy milyen iskolába szeretnél beiratkozni. Gondolok ezalatt, hogy

Szakiskola - csak szakma (3év), + ha akarsz érettségit akkor az 2év /Ilyen átlaggal én nem választanám ezt/

Szakközépiskola - a mostani tanmenet szerint már 9-től tanuljátok a szakmát, ez 4 éves, általában van lehetőség maradni technikusin, ez sulitól függ, hogy mennyi idő /szakma + érettségi + technikusi(?)/

Gimnázium - Itt két nyelvet kell tanulni, és ha jól tudom. ez csak érettségit ad, négy éves.

Ha ezekről tudtál, akkor ne vedd figyelembe, nem oktatni akarok, csak segíteni.

A Sipkay az... háát... nem az az iskola, amire úgy nézünk, hogy: awww... nincs jó neve.

A felsorolok pár egész jó iskolát:

- Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakközépiskola -> Természetesen a saját iskolámat írom előre, nekem nagyon tetszik, rendes tanárok, normális diákok

- Kölcsey Ferenc Gimnázium

- Vasvári Pál Gimnázium

- Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Ezeknek az iskoláknak elég jó nevük van, tapasztalataim alapján.

Remélem segítettem! :D

Sok sikert!

2016. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokat segít ha megmondod milyen típusú iskola érdekel:)

Mostanában felkapott a Kölcsey, Krúdy, Zrínyi, Vasvári, Széchenyi. Legalábbis én főleg ezekről hallok:D

Szerintem sokat segíthet ha elmész a nyílt napokra, személyesen megtapasztalni, hogy milyen a suli:)

2016. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!