Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemváltásnak van valamilye...

Egyetemváltásnak van valamilyen anyagi vonzata?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, hogy ha A egyetemről átjelentkezek B egyetemre, akkor egy az, hogy bizonyos kritériumoknak meg kell felelnem, kettő az, hogy valószínű önköltséges képzésre vesznek át.


DE, ha mondjuk 2 félévet letanulok A egyetemen, majd átvesznek B egyetemre, akkor az A egyetemen letanult 2 félévet ki kell nekem fizetni vagy valami?


Eduline-on találtam egy tök jó cikket, ami az átjelentkezésről ír, de erről a részről egy szót sem ejt. Van pár mindenlében kanál okoskodó ismerősöm, akik mindig osztják az észt, de nagyon sokszor tévednek, néha igazuk van, ők mondták, hogy azt a két félévet ki kellene fizetni.


Igazuk lehet? Kinek mi a tapasztalata ezzel? Ki mit tud a dologról?



2016. aug. 30. 15:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!