Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Társadalomismeret érettségi...

A Társadalomismeret érettségi büfés?

Figyelt kérdés

Nálunk az iskolában mindenkinek 90% fölé sikerül, rendre 94-96%, és olyan embereknek is, akikből nem tudnánk kinézni egy normál érettségit sem.

Középszinten ugye csak egy beadandóból meg egy vérszegény szóbeliből áll, ahol nagy eséllyel kifulloz a tanárod. (A kérdés csak a középszintre vonatkozik)

Van értelme letenni egy társismeret érettségit is, ha amúgy nem lenne rá szükségem, de jól mutat a bizonyítványban?


OFF: Senkit nem akartam megsérteni, aki a társismeret érettségije révén jutott be az egyetemre


(OFF: Nekem ez már a nyolcadik érettségi lenne, mert hármat előre hoztam, végzősként még négyet csinálok)



2016. szept. 1. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Gyakorlati haszna nincsen ennyi érettséginek. Nem is tudom minek neked 8 darab érettségi eredmény.
2016. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
"büfés" :D :D :D LOL
2016. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Középszinten a könnyű érettségikhez tartozik, a kevés követelmény, és az írásbeli hiánya miatt. Szóval a te szóhasználatoddal "büfés", (bár ezt a szót érettségire nem hallottam még, inkább diplomára...)

PS.: A történelem érettséginél szerintem több értelme van!

2016. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Ilyennel nem igazán jutsz be egyetemre... főleg ha tudatos választás kell humán tantárgyakból az inkább töri meg matek. Ez csak olyan van.
2016. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!