Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egyetemi órarendem szerint...

Az egyetemi órarendem szerint van mikor több tantárgyam is pontosan egy időpontra esik, ilyenkor mi van, levelezős vagyok?

Figyelt kérdés
Pontosan azokat a tantárgyakat vettem fel,amik kötelezőek és ajánlottak első éveseknek, se több,se kevesebb. Nem értem én ezt. Ráadásul minden héten van előadás,ami nagyon jó annak aki dolgozik.

2016. szept. 4. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

világosan ott van a felvis tájékoztatóban, hogy hetente vagy kéthetente van oktatás...

Ha ez nem jó, miért jelentkeztél? Egyébként fent vannak az órarendek, nem tudom, hol van neked ütközés, mert én egy szakéban se látok.

2016. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az etr-ben a mintaórarendemben van ott,hogy egy napon és időpontban van két tantárgyból is előadás.

Igen,valóban ott van,hogy hetente is lehet előadás,csak ugye én eddig úgy hallottam másoktól,hogy kéthetente járnak csak levelezőire más sulikban,meg így szokott lenni máshol is. Mindegy ez az én hibám is,hogy reménykedtem hátha azért nem lesz minden héten hiszen ez elvileg dolgozó személyek számára lett kitalálva.

2016. szept. 4. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
fent van a honlapon az órarend. Azt nézd!
2016. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg az a mintaórarend az órarendem, tehát onnan veszem.Nincs másik órarend.
2016. szept. 4. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt vannak a levelezős órarendek. Jó órákat vettél te fel, nem a nappalisok óráit???

2016. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,megnéztem, jó tantárgyakat vettem fel. Mind levelezős.
2016. szept. 4. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy az egyes órák melyik heteken vannak. Mert általánosságban, egy olyan tárgy, ami nappalin heti 1*45 perc (mondjuk gyakorlat), az levelezőn 3 héten 2*45. Az ETR órarend viszont egy "átlagos hetet" mutat. Így ha az egyik tárgyad mondjuk 2., 3. és 6. héten van 12-14-ig, a másik tárgyad meg a 4., 5. és 10. héten, akkor az ETR-ben az ütközésnek látszik, de valójában nem.
2016. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!