Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE Apáczai Csere János...

ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium milyen suli? 14l

Figyelt kérdés
milyenek a tanárok meg akik oda járnak?
2016. szept. 5. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az elso kérdésre a válasz: Jobb, ha elkerulod, nagyon rossz! A másodikra pedig: kegyetlenek és rossz indulatúak, akik oda járnak azok pedig idegbetegek. Pár szóval kifejezve nagyjából ennyi, privát uzenetben szívesen mesélek neked! Szia!
2016. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Septum nem unod még?


Kérdező... Ne foglalkozz vele, az Apáczai nagyon jó hely.

Septum csak túl nagyra tartotta magát és itt nem ő volt a legjobb (hanem a legrosszabb) és ezért próbálja lejáratni az iskolát.

Történeteket talál ki és ferdít.

A tanárok kedvesek, segítőkészek.

A gyerekek jófejek.

--------------------->ha bővebb információt szeretnél írj!:)

2016. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most akkor milyen?:D
2016. szept. 14. 16:57
 4/7 anonim válasza:
Szia! Én tavaly kezdtem az Apáczait és imádom! A gólyatábor hatalmas élmény volt, a felsőbb évesek nagyon jó fejek, és az osztály közösség is nagyon jó (bár van pár osztály ahol ez nem így van, de ez nagyon ritka). A tanárokról nagyon sok rosszat hallottam, de ezek teljesen alaptalanok. Hihetetlenül jól tanítanak, nyugodtan visszakérdezhetsz, nem szidnak le, hanem elmagyarázzák újra. Versenyekre járni egyáltalán nem kétszer, ha jó vagy akk amúgy is szeretnél majd menni, ha nem vagy annyira jó egy tárgyból akk nem is nagyon próbálnak küldeni. Nyilván sokat kell tanulni, de szabadidőd is marad. Akik nem bírták, azok terjesztik a rémhíreket. Szóval én imádom, és mindenképpen ajánlom.
2016. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia :) most kezdtem es nagyon szeretem hihetetlenul jo
2016. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én gyerekem is odajár, nekünk nagyon bevált, jól érzi magát és jó jegyei vannak. Igaz, nagyon sokat tanul, de hát ezért ment oda. Mi nagyon jó tanárokat fogtunk ki, okosak, kedvesek, jól tanítanak. Attól is függ, hogy te mit szeretnél tanulni, van-e már kialakult érdeklődési köröd és arra a tagozatra mész-e, stb.
2017. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lorax15 válasza:

Szia! 😊

Azt szeretném kérdezni, hogy végül jelentkeztél-e az Apáczaiba, és ha igen, akkor felvettek-e?

2017. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!