Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felhasználói szinten értek a...

Felhasználói szinten értek a számítógéphez, de szeretnék elvégezni egy tanfolyamot, ami segíthet munkakeresésnél milyet érdemes?

Figyelt kérdés
Légyszíves adjatok tanácsot,mert ehhez nem értek.Sok álláshirdetésben van elvárásként "OFFICE TELJES" már utána néztem ebbe mi tartozik bele és olyan tanfolyamot keresek ami ezekre megtanít.Köszönöm
2016. szept. 5. 11:19
 1/2 acelsziv ***** válasza:
Ezt ők se gondolják ám komolyan. Nem gyakori az Access használata cégeknél. Power Point is esetleges. Ami kell: Word, Excel.
2016. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval.


Egyébként én is ezzel küzdök. Az utolsó állásinterjún egyedül az xls teszten véreztem el. Magántanárt fogok keresni. Nem feltétlen kell róla papír, és ha használod, szerintem többre mész egy magántanárral, akivel nem az alapoktól kezded.

2016. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!