Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van pest megyében még olyan...

Van pest megyében még olyan középiskola amelyik nem telt meg, és elit? 15/L

Figyelt kérdés

Iskolát szeretnék váltani de legalább 15-tel beszéltünk anyummal de mind betelt az összes 9 tagozat.. Tudtok valami jó sulit mondani ami "elit" és a társaság legalább negyede igényes komoly.. Sajnos a másik iskolában a közösség szörnyű volt:/ meg én is komoly és határozott vagyok és szeretnék tanulni nem az egész napomat egy nem színvonalas intézményben tölteni(nem pont "elit" iskolát keresek de ha megyek valahová ott legyen rendes tanulási lehetőség meg persze a társaság) szeretnék egy érettségit és utána egyetemre menni..

Gondolom ezt meg lehet érteni, mindenki más..

köszönöm!


2016. szept. 5. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Most gimi?
2016. szept. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most milyen fajta iskolába jársz?

Gimi?

2016. szept. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szakközép
2016. szept. 6. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Mely sulikat kérdeztétek meg?
2016. szept. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
átjöttem egy masikba de ez is szar:DDD nem akartam ide de anyám erősködött hogy 4.8cal nem vesznek át akárhogy mert a központim szar lett
2016. szept. 15. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!