Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ-t érdemes tanulni?

Milyen OKJ-t érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

erre mindig az a válasz, hogy azt kell csinálni amit szivesen csinálnék, ez nem opció hiszen én szivesen lennék sportkommentátor,sportújságiró de ez járhatatlan út

370ponttal egyetemre esélytelen voltam bárhova is, bejutathattam volna anglisztikára vagy felsőoktatási szakképzésre amiről úgy tudom annyit ér mint egy sima okj, csak azt is elvárják amit az alapképzésben lévőktől

érettségi+angol középfokú nyelvvizsgával mit érdemes tanulni?

ahol el tudom képzelni magam és nem lehetetlen az valamiféle irodai állás lenne, turisztika és értékesités szak érdekelt de bezárt az iskola ahova mentem volna, most nem járok suliba, munkát keresek és elég elkeseritő jövő vár rám, ha szakma nélkül végzem, de fogalmam sincs milyen irányba kéne mozognom, ami számomra esélytelen az a szerelős,férfias,mérnökös szakirány, sokkal jobban illene hozzám valami irodai légkör de nem tudom mit lenne érdemes elvégezni

előre is köszönök bármiféle segitséget

19F


2016. szept. 7. 15:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!