Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Hogyan tudom kiszámolni az érettségi pontszámom 2016?

Ha valaki ki tudná nekem számolni,vagy elmagyarázni hogy pontosan hogyan tudom, megköszönném.

Keress kérdéseket hasonló témákban: érettségi, pontszám, kiszámítász

2016. szept. 9. 15:46  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2016. szept. 9. 16:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi, de itt azt írja nem érem el a minimumot, de kíváncsi lennék, hogy mennyi az annyi.

# 2/10Időpont 2016. szept. 9. 16:23 Privát üzenet

A minimum 280 pont.

[link]

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2016. szept. 9. 16:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt is tudom, de engem az érdekel mennyi pontom van. Tudom hogy 270-280 körül, de biztosan 280 alatt. De ha alatta van akkor nem írja ki, hogy mennyi a pontom, de engem a pontos szám érdekelne

# 4/10Időpont 2016. szept. 9. 16:32 Privát üzenet
Akkor írd ide, hogy hogyan számoltál azt megmondjuk, hogy jó-e? Ugyanis mi nem tudjuk a jegyeidet meg azt se, hogy hogy számoltál, azaz jól számoltál-e.

# 5/10Időpont 2016. szept. 9. 16:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, közben sikerült kiszámolnom! 274 csak.

# 6/10Időpont 2016. szept. 10. 08:26 Privát üzenet
Felsőoktatási szakképzésre elég, ha jó neked. Azt utána lehet belőle tovább menni alapképzésre.

# 7/10Időpont 2016. szept. 10. 18:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát alapképzésre szereznék menni, de nem most hanem 1-2-3 éven belül. Most középfokú nyelvvizsgát csinálok angolból, majd ha kész, a még friss tudással újraérettségizem angolból. a mostanihoz egy 50 plusz pontra számítok az angol miatt. A legfelső cél az NKE, ugyanis oda az angolon felül még a tiszthelyettesi is plusz 24 pont. És ha ez sem lenne elég, rendévdelem érettségi, azzal tuti befutó lennék a kinézett szakra. Köszi a segítséget

# 8/10Időpont 2016. szept. 10. 23:20 Privát üzenet
Hát nem biztos az a plusz 50 pont az angol miatt. Csak a nyelvvizsga miatt lehet +28 pont. AZ angol, ha jól néztem, az NKE-n nem érettségi-felvételi tárgy, így hiába teszel új érettségit belőle, az már a régi érettségi bizidbe nem fog beleszámítani. A két (vagy az egyikből) érettségi-felvételi tárgyból kellene újraérettségizned és a nyelvvizsgával egész jó lehetsz. Szerintem a duplázós számítási módszerre kellene így rámenned. Mert 310-360 pont azért kellene oda szaktól függően, nem?

# 9/10Időpont 2016. szept. 11. 19:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazad van. Rendvédelem középszint kellene, plusz a nyelvvizsga. Köszi:)

# 10/10Időpont 2016. szept. 16. 16:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor indul az ELTE emelt érettségi előkészítője? (2016)
Őszi érettségire jelentkezés?
Felvesznek a Corvinusra ha ennyi pontom lett?
Hová jelentkeztetek egyetem (ek) re? És milyen szak (ok) ra? (2016)
Emelt biológia érettségi ( 2016 ) vélemények?
BME biomérnökire jelentkezők, miből emelteztetek? Milyen pontokra számítotok? Szerintetek sokkal fog emelkedni a ponthatár?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!