Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szabadon választható tantárgy?

Szabadon választható tantárgy?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy melyik félévben veszem fel? Mármint nem lesz következménye?

Van szabadon választható I, következő félévben szabadon választható II, majd a 3. év I. félévében a szabadon választható III.

Arra gondoltam, hogy a következő félévben felveszem a szabadon választható I-et, a 2. év I. félévében a szabadon válaszható II-t, és a harmadik évre már beérem magam.

(Sajnos az egyetemnek köszönhetően, benéztem a tárgyfelvételt. :D


2016. szept. 9. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mikor veszed fel :)
2016. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, akár egy félévben is felveheted mindhármat.
2016. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De hogy érted, hogy benézted a tárgyfelvételt?
2016. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. szept. 9. 18:03
 5/10 A kérdező kommentje:

Elsős vagyok, és az egyetem nem küldött semmilyen levelet arról, hogy mikortól indul a tárgyfelvétel. Egyáltalán, hogyan működik.

Neptunban sem kaptam levelet.

A beiratkozás 7-én volt, az aktiválás meg 8-án napközben, ma reggelre már nem volt hely egy szabadon választhatón sem.

Persze én is hibás vagyok, mert nem néztem percenként azt a szar neptunt, arra gondoltam küldenek egy üzenetet legalább a neptunba, azt úgyis megkapom emailre is, és akkor gyorsan odaülök a géphez, vagy az időpontkor.

A tanárnő meg nem szeretné bővíteni a dolgot. :)

Jól kezdődik az egyetem... ;)

2016. szept. 9. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan nem bővíti ki a létszámot +1-el? :S

mekkora kö.csög :D

2016. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem kérdőjelezem meg a tanárt, hiszen megindokolta, gyorsan kaptam választ, nem voltam még egy egyetemi órán sem(persze tudom, hogy kifogás is benne van), de nincs kedvem a jövőben minden órára úgy beülni, hogy mennyire nem bírom! :D

Max majd évközben bemegyek a tanulmányi osztályra, és közlöm, hogy felgyújtom az egész kócerájt ha legközelebb sem kapok üzenetet :D

Nem is értem amúgy ezt a szervezetlenséget, az egész logikátlan szar.


Mindenkinek ment a zöld! :)

2016. szept. 9. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Szabad tudni, hogy melyik egyetem? :D
2016. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Debreceni, melyik más? :D
2016. szept. 9. 18:38
 10/10 anonim válasza:
Ezen most nagyon jót mosolyogtam:D Kitartás az egyetemhez, és sikeres évet!:D :)
2016. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!