Megéri diplomát szerezni?

Figyelt kérdés
Manapság megéri, illetve ha valaki gazdasági egyetemre megy, akkor milyen tanulónak kell lennie, hogy elvégezhesse?
2016. szept. 11. 19:15
 1/2 msebi06 válasza:
Én annak a híve voltam, hogy egy jó szakma is ér annyit, de sikerült bejutnom egy főiskolára és gondoltam akkor már elvégzem. Már abszolváltak, így februárban gyakorlatra fölvettek egy multihoz diákként, most főállásban vagyok ott már kemény 1 hónapja :) A főnököm nem akart elengedni, így kiküzdötte, hogy fölvegyenek. Ezt a fősulinak köszönhettem. A diploma januárban lesz csak meg, de a fizuval már most is meg vagyok elégedve. Persze ismerek nem egy embert, aki egy alap szakmával is brutál jól keres, sok mindentől függ, kinek hogy hozza az élet.
2016. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ miből
2016. szept. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!