Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerész szakon mennyi...

Gyógyszerész szakon mennyi boncolás van? Meg lehet bukni amiatt, ha valaki nem bírja?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerész szakon szerintem csak elméleti anatómia van, nincs gyakorlat, minek? De majd megmondja, aki oda járt.
2016. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hardy Weinberg ***** válasza:
100%
Tudtommal sincs boncolási gyakorlat gyógyszerész szakon.
2016. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy részt lehet venni boncoláson, de nem kötelező. Ajánlom, hogy a 4 magyar egyetem honlapján nézz utána a tantárgyaknak, féléveknek stb.:)
2016. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 11. 22:34
 5/6 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Debrecenben nem mi boncoltunk, csak néztük, de az is inkább előre preparált holttest volt, vagyis előre felvágták, mire odamentünk, csak mutogatták rajta, amit mutatni akartak. Fél év volt az egész, de ez már vagy 5-6 éve volt, nem tudom, azóta változott-e. A gyakorlat viszont kötelező, részt kell rajta venni, az illat nem túl kellemes.
2016. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi Szegeden csak patkányt boncolunk élettan gyakorlaton.
2016. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!