Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ovonő/tanító (stb) alkalmassag...

Ovonő/tanító (stb) alkalmassagi vizsgához valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval azt olvastam valahol ha kozépsuli utolsó két évében tesiből ha felmentés van akkor az kizáró ok. De ez nem mindenhol láttam. Valaki megtudná mondani ez mennyire igaz? Előre is köszi.

2016. szept. 12. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez úgymond egyéni. Nem számít, le kell tagadni. A lényeg hogy a háziorvos kiadja az igazolást az egészségi állapotodról. Minden kizáró tényező fel van sorolva rajta. Mi végett voltál felmentve?
2017. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!:)

Ugyanebben a cipoben vagyok es nagyon felek hogy ez miatt nem jelentkezhetek arra a szakra :(

Ma lesz felhivva az iskolai bizottsag hogy akkor tenyleg elfogadjak-e, milyen formatumu igazolas kell stb stb

(Eszterhazyra mennek amugy)

2017. febr. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!