Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudok utánajárni, hogy...

Hol tudok utánajárni, hogy nekem mely okj s képzések ingyenesek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok estin tudom csak elvállalni és rendszergazda érdekel. Találtam egyet 300 ezer forint. De nincs erre valami kedvezmény ?
2016. szept. 13. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az iskolarendszerű okj-s képzések ingyenesek. A különféle képző intézmények felnőtt oktatás keretében oktatnak, ami nem ingyenes. Azonban lehet, hogy egy bizonyos okj nincs iskolarendszerűben, hanem csak felnőtt oktatásban. A képző intézmények időnként szoktak adni kedvezmény, például ha jó jegyeid vannak, akkor kevesebbet kell fizetned, de ez nem mindenhol van. Keress rá a szakképzési centrum kifejezésre azt böngésszed, hogy közel hozzád mik vannak.
2016. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na most olvastam valamit. És ha nincs más módja esélytelen az egész. Nagyon érdekel az informatika de nincs érettségim. Így esélytelen minden ehhez közeli szakma akkoris ha fizetősre megyek ?
2016. szept. 13. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden olyan okj esélytelen, ahova bemeneti feltétel, követelmény az érettségi.
2016. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!