Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mai nap folyamán olvastam,...

Mai nap folyamán olvastam, hogy bizonyos OKJ képzések ingyenesek, amellett, hogy az illető már rendelkezik 1 OKJ-s bizonyítvánnyal, nekem is?! Folytatom lent.

Figyelt kérdés

[link]


Ezen az oldalon találtam rá egy Turisztikai szervező és értékesítő OKJ-s képzésre, amivel nagyon szimpatizálok. Idén augusztusba leszek 22 éves, és már elvégeztem egy OKJ- képzést (felszolgáló). Ez lenne a 2.-OKJ képzésem.


Nos az oldalon azt írják:

A képzés 2015 szeptemberben indul:


Iskolai rendszerben nappali tagozaton (25 éves korig, első OKJ szakma esetében tandíjmentesen)


Iskolai rendszerben esti tagozaton (25 éves kor felett is, első, illetve második OKJ szakma esetében is tandíjmentesen)


Tehát ha Iskolai rendszerben jelentkezem 22 évesen esti tagozatra 1 OKJ-képzéssel akkor tandíjmentesen igénybe vehetem ezt a tanulási lehetőséget?!


Illetve mit takar pontosan ez az Iskolai rendszer esti tagozattal? Hétfőtől-péntekig iskola, későbbi órákban? Hiányzás mennyire elfogadható? Emellett dolgozom 14 órában egyik héten hétfő-szerda-szombat-vasárnap, másik héten kedd-csütörtök-péntek.


Vannak rejtett költségek?


Előre is köszönöm.



2015. júl. 28. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Megmondják

a suliban

2018. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!