Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyennek kell lennie egy...

Milyennek kell lennie egy leendő jogász hallgatónak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, úgy általában milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie? Sokan mondják, hogy nagyszájúnak kell lennie, és jó memóriájúnak, hogy be tudja vágni, amit kell stb.

Mik a tapasztalataitok?

Esetleg tudtok adni valami tanácsot??

17/f



2016. szept. 19. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Leendő jogász hallgatónak?

Szerintem hasznosabb lenne azt kérdezned, hogy leendő jogásznak. Jogász hallgató szinte bárki lehet... Kell némi önbizalom, hogy ki merj állni mások elé. Történelem és politika iránti érdeklődés, jó memória. Ne legyenek szegények a szüleid, tudjanak támogatni gimnázium után minimum 5 évig! Sajnos ez is kell, egyetem mellett gyakornoki és diák melókból nem tudod teljesen eltartani magad.

2016. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!